Mgiełka Olejkowa do włosów? Garnier Fructis do włosów zniszczonych

Ile olejów jest niezbędnych dla odżywienia i wzmocnienia zniszczonych, suchych i łamliwych włosów? Garnier udowadnia, że tylko trzy. Konkretnie olej z mango, z pestek moreli i ze słodkich migdałów. A wszystko to zamknięte w sprayu z wygodnym atomizerem.

Mgiełka Olejkowa Garnier Fructis to produkt przeznaczony do włosów zniszczonych, suchych i łamliwych, które wymagają intensywnego odżywienia.

Za działanie tego produktu mają odpowiadać trzy odżywcze olejki oraz niestandardowa formuła.

Garnier Fructis Mgiełka Olejkowa zawiera cząsteczki trzech olejków owocowych o mikroskopijnej wielkości, które w głównej mierze mają odpowiadać za działanie odżywcze dla włosów. O jakich olejach mowa?

1. Olej z mango – działa odżywczo i ochronnie, także przed promieniami UV
2. Olej z pestek moreli – zawiera ogromne ilość niezbędnych kwasów tłuszczowych
3. Olej ze słodkich migdałów – regeneruje i wzmacnia włosy od wewnątrz

Nie ma wątpliwości, że wszystkie trzy olejki działają na włosy bardzo pozytywnie. Zawierają ogromne ilości witamin, mikroelementów, kwasów tłuszczowych i wielu innych korzystnych dla włosów składników. Poza tym są naturalne, a to ich największa zaleta. Niestety Garnier Fructis Mgiełka Olejkowa zawiera ich śladowe ilości, dlatego ciężko powiedzieć, że działanie tego produktu to zasługa właśnie olejków do włosów.

Garnier Fructis Mgiełka Olejkowa – formuła

Innowacyjne jest na pewno opakowanie i sposób użycia mgiełki do włosów od Garniera. Nie często spotyka się olejki do włosów w formie sprayu. Zazwyczaj przelewane są do przezroczystych buteleczek z kroplomierzem albo pompką. Mgiełka Olejowa Garnier Fructis do włosów zniszczonych, suchych i łamliwych ma bardzo lekką formułę, nie obciąża włosów i aplikuje się dużo wygodniej niż oleiste kosmetyki.

Sposób użycia tego produktu to zdecydowany plus. Świeżo i mocno owocowo pachnąca Mgiełka Olejkowa do włosów od Garnier Fructis pozostawia na włosach delikatnie nawilżający film. Wystarczy spryskać włosy z niewielkiej odległości – jeszcze wilgotne po umyciu albo suche, nawet w trakcie dnia, kiedy nadmiernie się puszą.

Jak działa Mgiełka Olejkowa od Garnier Fructis?

W teorii Mgiełka Olejkowa do włosów zniszczonych, suchych i łamliwych ma kompleksowo rozwiązywać ich problemy – intensywnie odżywiać, nawilżać i regenerować. Włosy po jej użyciu mają być lekkie, lśniące, sprężyste i dobrze nawodnione. Niestety praktyka pokazuje, że to nie zawsze działa, a Garnier Fructis tworzy kosmetyki o działaniu wyłącznie powierzchniowym.