Lniany olej Dève Herbes – czysty olej o na suche włosy i uciążliwy łupież

Olej lniany to ceniony of stuleci kosmetyk o potwierdzonej skuteczności. Znany bardziej jako olej do spożywania, czyli jako suplementacja NNKT (niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych). Jest on również doskonałą maską do włosów i serum na bardzo suchą skórę. Dlatego, gdy sytuacja z włosami robi się rozpaczliwa, posłuchaj rady trychologów i fryzjerów – sięgnij po olej lniany najlepszej jakości.Olej lniany- do olejowania suchych włosów

Właściwości oleju lnianego opisane od technicznej strony brzmiałyby bardzo poważnie: zawarty w oleju lnianym kwas alfa‑linolenowy hamuje działanie enzymu 5 alfa-reduktazy. W tłumaczeniu oznacza to, że olej hamuje wypadanie włosóœ nawet te związane ze zmianami hormonalnymi w organizmie. Łysienie przestanie być problemem. Olej lniany zwalcza również ten rodzaj wypadania włosóœ, które spowodowane jest nadmiernym przetłuszczaniem skóry głowy i łupieżem. Olejek reguluje wydzielanie łoju, walczy z łupieżem i zmniejsza ryzyko wypadania włosów.

Co jeszcze zyskasz dzięki olejowi lnianemu?

Naturalne olejki często są wszechstronne. W wypadku oleju lnianego jest podobnie dlatego nie jest zaskoczeniem, że można go stosować na paznokcie, ciało, twarz, na delikatną skórę pod oczami i jako dodatek do kąpieli, masażu lub peelingu. To ratunek dla skóry szorstkiej, suchej i podrażnionej. Pomoże usunąć zrogowacenia a regularnie stosowany doskonale zmiękcza naskórek.

Olej lniany Dève Herbes – najwyższa klasa wśród olejów

Olej lniany powinien być dobrze dobrany. Tylko wówczas osiągnie się sukces w pielęgnacji i regeneruje osłabione, wypadające włosy. Jednym z chętnie wybieranych olejków o doskonałej jakości, czystych i naturalnych, pozbawionych parabenów i domieszek jest olejek lniany Dève Herbes. To jakość, którą warto wypróbować zwłaszcza, jeśli borykasz się z łupieżem lub suchymi włosami, łokciami, kolanami.

Olej lniany Dève Herbes – działanie

  • Zapobiega niedoborom kwasów omega-3 i omega-6linseed-oil-pure
  • Jest źródłem witaminy młodości (witamina E).
  • Zawiera lignany (reguluje gospodarkę hormonalną).
  • Działa antyoksydacyjnie.
  • Spłyca zmarszczki.
  • Zapewnia silna regenerację włosom, hamuje wypadanie.

Olej lniany Dève Herbes – opinie

100% czysty naturalny olejek od Deve Herbes – to się musi sprawdzić. Zbiera doskonałe opinie głównie jako olej leczniczy, określany z emfazą jako “terapeutyczny” na osłabione włosy i – przede wszystkim – bardzo suchą skórę oraz skórę głowy z uciążliwym łupieżem.