Jak nawilżyć dobrze włosy? Olej wiesiołka od Maple Holistics

Suche włosy po prostu nigdy nie zdobędą naszej aprobaty. Jedyne co chcesz nimi zrobić, to zapleść warkocz, upiąć w ciasny kok i nie pokazywać, jak puszą się, łamią i psują cały image. Czy suche włosy czekają już tylko fryzjerskie nożyce? otóż nie! Wypróbuj odżywczej mocy naturalnego oleju z wiesiołka, jaki ma w swojej ofercie Maple Holistics.

Olejek z wiesiołka – do olejowania bardzo suchych włosów

Olej z wiesiołka jest nie tylko dobrą regeneracją dla włosów suchych, ale też wsparciem dla osłabionych i wypadających.
Stosowanie oleju z wiesiołka do olejowania włosów skóry głowy może przynieść szybko pozytywne rezultaty. Wiele konbiet dodaje go tez do odzywek do włosóœ z drogerii, dzięki czemu olej nie przeciąża włosów i doskonale komponuje się z innymi składnikami odżywczymi. Doskonałą metodą na suche i zniszczone włosy jest zmieszanie olejku z innym o właściwościach regeneracyjnych, który jest lżejszy i ułatwia wchłanianie w głąb włosa (do tej grupy zalicza się m.in olej migdałowy lub arganowy).

Jeśli masz problem z mocno przesuszonymi i łamliwymi włosami – ratunkiem dla Twoich włosów może być właśnie dobrej jakości olej z wiesiołka. Zregeneruje je całą mocą swoich kwasów tłuszczowych oraz witaminą E, fitosterolami, aminokwasami siarkowymi (jedne z najważniejszych w pielęgnacji włosów) , tryptofan, i minerały typu cynk, selen, magnez i wapń.

Co jeszcze zyskasz dzięki olejkowi z wiesiołka?

Olejek wiesiołkowy ujawnia swoje korzystne działanie w wielu dziedzinach kosmetyki.Bardzo często stosuje się go jako krem do twarzy lub krem pod oczy. Bardzo popularne jest kupowanie czystego oleju z wiesiołka zamkniętego w maleńkich kapsułkach – sa ja jednorazowy booster na suchą skórę, doskonale sprawdzają się zmieszane z kosmetykami, lub nałożone na włosy.

Olejek Maple Holistics – wysoka klasa wśród olejów z wiesiołka

Moc niepozornej roślinki doceniła marka Maple Holistics. Wydawany przez nich olej z wiesiołka jest wysokiej jakości, starannie wytłoczony zawiera wszystko, czym szczycić się może żółty, uroczy kwiat wiesiołka. Jest tłoczony na zimno, nierafinowany i skrywa go ciemna, apteczna butelka, która chroni cenny olejek przed jełczeniem.

Olej z wiesiołka Maple Holistics – działanie

  • Poprawa struktury włosów.evening-primrose-maple-holistics-300x300
  • Poprawa elastyczności i zapobiega pękaniu łodygi włosa, czyli jego łamliwości.
  • Odżywia i nawilża włosy na wiele godzin.
  • Odpowiada z aprawidłowy wzrost włosa.
  • Dba o skórę głowy.
  • Wzmacnia włosy wzdłuż całej łodygi.

Olej z wiesiołka Maple Holistics – opinie

Duża pojemność jak na czysty naturalny olej, doskonałe działanie i możliwość łączenia go z innymi naturalnymi olejkami oraz domowymi kosmetykami DIY czyni z oleju Maple Holistics produkt o dobrych opiniach, chętnie polecany jako olej do bardzo zniszczonych lub rozjaśnianych włosów.