Grubsze włosy w 30 dni, czyli metamorfoza z olejkiem Nanoil

Cienkie włosy, które wiecznie się plączą i puszą to zmora wielu kobiet.

Są one niezwykle trudne w pielęgnacji, ponieważ łatwo je uszkodzić podczas mycia, suszenia czy nawet czesania. Wystarczy drobna zmiana w wilgotności powietrza, a włosy zaczynają się puszyć, albo elektryzować. Takie włosy mają zazwyczaj średnią porowatość, ale (niestety) są na drodze do kompletnego zniszczenia, ponieważ ich zewnętrzna, keratynowa powłoka uległa znacznemu osłabieniu.

Cienkie włosy są o krok od bardzo złego stanu i zmarnieją zupełnie bez odpowiedniej pielęgnacji.

Aby poprawić ich strukturę i odbudować poziom keratyny, a także wzmocnić włosy na całej długości należy wybrać produkt, który nie tylko doraźnie poprawi ich kondycję i wygląd, ale zapewni dogłębną i długofalową regenerację.

Najlepszą metamorfozę twoim włosom zapewni Nanoil – olejek, o którym z entuzjazmem i fascynacją opowiadają sobie włosomaniaczki, fryzjerzy, styliści fryzur i wszystkie kobiety, którym nie jest obojętny temat ich włosów.

Cienkie włosy – o ile nie są jeszcze mocno przesuszone i zniszczone – należą do rodzaju włosów średnioporowatych. Jeśli twoje kosmyki również są pozbawione grubości, splątane i kłopotliwe podczas pielęgnacji i stylizacji – sięgnij po olejek Nanoil do włosów średnioporowatych.

Nanoil w tej wersji to precyzyjnie dobrane naturalne olejki, które mają za zadanie pielęgnować i chronić włosy cienkie, puszące się, niesforne i niezdyscyplinowane. Jeśli czujesz, że twoim włosom – oprócz poprawy objętości i gęstości- przydałaby się intensywniejsza rekonstrukcja, możesz wybrać wersję Nanoil do włosów o wysokiej porowatości: w jego składzie znajduje się keratyna, czyli naturalny budulec włosa.

– olejek makadamia – to świetny, bardzo dobrze wchłanialny olej, który odżywia włosy w ich wnętrzu

– olej arganowy – jest naturalną termoochroną włosów

– olejek marula – zapobiega przed przesuszeniem włosów

– olej jojoba – reguluje poziom wydzielanego sebum, nawilża włosy

– olejek marakuja – dyscyplinuje włosy, ułatwia rozczesywanie włosów oraz dyscyplinuje pasemka

– olejek kokosowy – ochrania włosy od nasady aż po końce, przywraca włosom elastyczność

CZY WIESZ, ŻE…

…naturalne olejki to najlepsze, po co możesz sięgnąć podczas pielęgnacji włosów. Ich cząsteczki są w stanie idealnie wpasować się w strukturę włosa, wniknąć do jego wnętrza i naprawić ubytki zarówno wewnątrz (zerwane wiązania siarczkowe), jak i na zewnątrz (odbudowane ubytki keratyny na powierzchni). Regularne olejowanie włosów sprawi, że cebulki włosów zostają pobudzone, odżywione i zregenerowane. Dzięki temu włosy zaczynają rosnąć grubsze i mocniejsze.

…naturalne olejki w produkcie Nanoil otrzymują pomoc, w postaci ekskluzywnych składników oddziałujących bezpośrednio na cebulki włosów (kerastim i baicapil). Dzięki temu kosmyki przestają wypadać i rosną grube, zachwycając blaskiem i witalnością.

…olejek do włosów Nanoil jest pozbawiony wszelkich komedogennych, niszczących włosy i niekorzystnych la skóry substancji. Dzięki temu zyskujesz pewność, że twoje cienkie włosy są pod dobrą opieką.

… aby włosy rosły silne i piękne niezbędne dla nich są odpowiednio dobrane składniki oraz witaminy. Olejek do włosów średnioporowatych Nanoil zawiera kompleks witamin A i E, odpowiedzialnych za młodość kosmyków, a także nieoceniony w pielęgnacji jedwab, który trwale upiększa włosy, nadając im miękkości i elastyczności.
Olejek Nanoil do włosów średnioporowatych może być używany na wiele sposobów. Z jego pomocą uda ci się wygładzić włosy, wystylizować fryzurę, zabezpieczyć końce włosów, wykonać pełne olejowanie angażujące skórę głowy oraz cebulki włosów. Sprawdzi się on w roli eliksiru nabłyszczającego pasma, oraz odżywki bez spłukiwania.

Nanoil działa lepiej niż balsam, maseczka czy odżywka do włosów, a jego skład sprawia, ze jest lepszy i skuteczniejszy nawet niż ampułki przeciw wypadaniu włosów. Dzięki niemu twoje włosy przeżyją metamorfozę w niecałe 30 dni.