Isana Professional Oil Care Haarol – precyzja w działaniu

Olejek do włosów przetestowany przez fryzjerów – brzmi obiecująco. Jaki naprawdę jest olejek do włosów Haarol Oil Care od Isana Professional? Stworzony z myślą o włosach zniszczonych i suchych. Wzbogacony o kompleks olejów, w tym arganowy i słonecznikowy.

Z pewnością warto go przetestować, a przede wszystkim poczytać o nim nieco więcej.

Czego oczekujemy od dobrego produktu do pielęgnacji włosów zniszczonych i przesuszonych? Olejek do włosów ma mieć przede wszystkim przyjazny skład, wygodne opakowanie, łatwy sposób użycia i kompleksowe działanie. Czy to wszystko ma Isana Professional Oil Care Haarol?

Isana Oil Care Haarol a przyjazny skład

Oprócz konserwantu i jednej substancji potencjalnie komedogennej Isana Professional Oil Care to olejek do włosów z naprawdę dobrym składem. Olej słonecznikowy i olejek arganowy występują w dość dużej ilości, dlatego można uznać, że skład jest dzięki nim dużo bogatszy. Ciekawostką w tym olejku do włosów jest, że olej słonecznikowy występuje tutaj w dwóch odmianach – tradycyjnej i tej, którą wytłacza się z nasion hybrydowego szczepu słonecznika o dużo wyższej zawartości kwasu oleinowego. Jak wiadomo, kwas oleinowy jest niezbędnym składnikiem dla włosów.

Isana Oil Care Haarol a wygodne opakowanie

Na temat opakowania serum do włosów Isana Professional można powiedzieć same pozytywne rzeczy. Olejek do włosów tej marki ma tylko 100 ml pojemności, a więc jest poręczny. Plastikowa buteleczka dobrze leży w dłoni, jest dobrej jakości, a dozownik w formie pompki bardzo ułatwia korzystanie. Mimo niewielkiej pojemności Isana Oil Care Haarol jest bardzo wydajny.

Isana Oil Care Haarol a łatwość użycia

Olejek do włosów Isana Professional używa się tak, jak innych produktów o podobnej specyfice. Raczej nie ma tutaj żadnego zaskoczenia. Olejek z Isany o bursztynowym kolorze pachnie bardzo przyjemnie, choć można wyczuć alkohol. Niestety Oil Care Haarol jest nieco zbyt gęsty i może obciążać włosy, jeśli nie będzie dawkowany z dużym umiarem.

Isana Oil Care Haarol a kompleksowe działanie

Co daje Isana Haarol? Szybko wchłaniający się olejek do włosów marki Isana Professional dba o piękno od wewnątrz. Regeneruje, odżywia i wzmacnia cebulki włosów. Olejek ma radzić sobie nawet z najbardziej zniszczonymi i mocno przesuszonymi włosami, ale nie bierzmy tego sobie do serca. Jak każdy produkt, także ten będzie przynosił różne efekty na różnych typach włosów.