Kwiaty w butelce. Eliksir Upiększający L’oreal Elseve. Magiczna Moc Olejków.

Włosy farbowane wymagają wzmożonej pielęgnacji. Dzieje się tak, ponieważ farby zawierają szereg silnie działających składników, powodujących przesuszenie włosów. Wśród nich prym wiedzie amoniak – bezlitosny niszczyciel włosów.

Aby zapobiec totalnej zagładzie, włosy farbowane należy nieustannie odżywiać i usprawniać ich regenerację.

Świetnie nadają się do tego olejki naturalne, które mają wyjątkową zdolność wnikania do wnętrza włosów i odżywiania ich od środka. Tego nie potrafi ani żaden szampon do włosów, ani tradycyjna odżywka.

Eliksir Upiększający L’oreal Elseve Magiczna Moc Olejków został stworzony dla włosów, które mogą łatwo stracić blask, nawilżenie i wypłowieć po dłuższym czasie, jaki upłynął od koloryzacji. Eliksir Upiększający Elseve należy do bogatej linii pielęgnacyjnej nazwanej Magiczna Moc Olejków. To olejek pielęgnacyjny w kolorze głębokiego bursztynu, który przyjemnie i delikatnie pachnie.
Zawiera naturalne olejki kwiatowe, które bardzo skutecznie regenerują i wzmacniają włosy, oraz dbają o intensywny kolor po farbowaniu.

Olejek rumiankowy obfituje w witaminę C, która zadba o młody wygląd włosów i zapobiegnie wypadaniu. Olejek wytłoczony z kwiatów rumianku zmiękcza włosy, sprawiając, że stają się jedwabiste. Olej z rumianku regeneruje i zapewnia łagodną pielęgnację włosom farbowanym. Olej z kwiatów lotosu bardzo intensywnie nawilża i odżywia włosy. Wnika w komórki włosa, usprawnia regenerację. Bardzo wartościowym olejkiem jest MONOI – polinezyjski sekret pięknych włosów i zdrowej skóry. Ma on właściwości ochronne i wzmacniające włosy, delikatnie nawilża, a przede wszystkim pięknie nabłyszcza. MONOI wzmacnia wytrzymałość i elastyczność włosów. Zadba również o końce włosów, nabłyszczając i chroniąc przed zniszczeniami. Cenne dla włosów antyoksydanty zawiera olej z dzikiej róży, który spowalnia procesy starzenia, nawilża i nabłyszcza, zawiera też szereg minerałów odżywiających włosy farbowane. Ekstrakt z lnu często stosowany jest w preparatach do włosów farbowanych, ponieważ przyczynia się do wzmocnienia ich koloru, który nie blaknie nawet wiele dni po koloryzacji.

Eliksir Upiększający L’oreal Elseve Magiczna Moc Olejków intensywni chroni włosy farbowane, a regularne stosowanie zapewni im blask i ochronę oraz wzmocnienie koloru. Dobrze się wchłania- niemal cały wnika do wnętrza włosów i tam je regeneruje, wzmacnia i nawilża, nie obciążając pukli.
Eliksir Upiększający L’oreal Elseve Magiczna Moc Olejków ma pojemność 100 ml, zamknięty jest w plastikowej butelce z czerwonymi akcentami kolorystycznymi, które ładnie współgrają z bursztynową barwą olejku. Eliksir Upiększający ma niestety jedną drobną wadę: sporo w nim alkoholu. Pozostaje nam tylko wierzyć, że olejki wykażą się dużą mocą odżywczą i wygrają z wysuszającym włosy alkoholem.